首页 / 断路器 / 1410-F110-P1F1-W14QE4-10A
minImg
1410-F110-P1F1-W14QE4-10A
E-T-A
型号:
1410-F110-P1F1-W14QE4-10A
描述:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 48VDC
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 90V
Series 1410-F1
Voltage Rating - DC 48 V
Voltage Rating - AC 250 V