E-T-A
型号:
1410-G110-L2F1-S01-5A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.34
$16.34
5
$15.0841
$75.4205
10
$13.8263
$138.263
50
$11.94093
$597.0465
100
$10.05556
$1005.556
250
$9.427078
$2356.7695
500
$8.484374
$4242.187
1000
$8.170142
$8170.142
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1410-G1 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |