E-T-A
型号:
1410-L210-L2F1-S02-4.5A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 4.5A 250VAC 50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.0245
$13.0245
5
$12.0213
$60.1065
10
$11.02
$110.2
50
$9.51691
$475.8455
100
$8.0142
$801.42
250
$7.51336
$1878.34
500
$6.762005
$3381.0025
1000
$6.511566
$6511.566
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 4.5A |
| Mounting Type | PCB |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1410-L2 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |