HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.0685
$3.0685
10
$2.78825
$27.8825
100
$2.45632
$245.632
500
$2.087872
$1043.936
1000
$1.780832
$1780.832
5000
$1.596608
$7983.04
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | 0.276" (7.00mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon, Polyphthalamide (PPA) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 11 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | HARTING |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Number of Positions | 8 |
| Positions Per Level | 8 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | - |
| Series | har-flexicon® |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |