Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.63
$14.63
10
$13.4596
$134.596
50
$12.4355
$621.775
100
$11.8503
$1185.03
250
$11.118838
$2779.7095
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B6 |
| Thread Size | M25 |
| Size / Dimension | 2.362" L x 1.732" W x 2.835" H (60.00mm x 44.00mm x 72.00mm) |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® B |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Style | Side Entry |
| Features | Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |