Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.2805
$36.2805
10
$33.37825
$333.7825
50
$30.83852
$1541.926
100
$29.387205
$2938.7205
250
$27.573066
$6893.2665
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B10 |
| Thread Size | PG16 |
| Size / Dimension | 3.622" L x 2.047" W x 2.150" H (92.00mm x 52.00mm x 54.60mm) |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® EVO |
| Connector Type | Base - Box Mount |
| Housing Color | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Style | Side Entry |
| Features | Cover, Feed Through, Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |