Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$66.12
$66.12
5
$61.9894
$309.947
10
$57.85595
$578.5595
25
$56.82292
$1420.573
50
$55.7897
$2789.485
100
$54.963105
$5496.3105
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 80.0in² (516cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.8 lbs (2.6 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 18 Gauge |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1415 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 7.100" (180.34mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1415 |