TE Connectivity AMP Connectors
型号:
141879-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC TAB 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.23845
$2.3845
25
$0.23788
$5.947
50
$0.23484
$11.742
100
$0.217075
$21.7075
250
$0.17841
$44.6025
500
$0.168511
$84.2555
1000
$0.156617
$156.617
2500
$0.151658
$379.145
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.311" (7.90mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Angled - 90° |
| Contact Finish | - |
| Termination | Screw, Rivet, Stud |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Board, Chassis |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 141879 |