首页 / / 1418N4S16LL12
minImg
1418N4S16LL12
Hammond Manufacturing
型号:
1418N4S16LL12
描述:
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 1296in² (8361cm²)
Color Natural
Material Metal, Stainless Steel
Size / Dimension 36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight 202 lbs (91.6 kg)
Ratings IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Thickness 14 Gauge
Design Hinged Door, Lid
Series 1418
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Interior Panels, Mounting Flange
Height 12.000" (304.80mm)