首页 / / 1418N4S16S10
minImg
1418N4S16S10
Hammond Manufacturing
型号:
1418N4S16S10
描述:
BOX S STEEL NATURAL 48"L X 36"W
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 1728in² (1.115 m²)
Color Natural
Material Metal, Stainless Steel
Size / Dimension 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight 215 lbs (97.5 kg)
Ratings IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Thickness 14 Gauge
Design Hinged Door, Lid
Series 1418
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Interior Panels, Mounting Flange
Height 10.000" (254.00mm)