Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$172.6435
$172.6435
5
$169.5579
$847.7895
10
$166.47515
$1664.7515
25
$164.00876
$4100.219
50
$160.30946
$8015.473
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 192in² (1239cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 26 lbs (11.8 kg) |
| Ratings | IP20, NEMA 1, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | 1420 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Interior Panels |
| Height | 7.000" (177.80mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1420 |