Littelfuse Inc.
型号:
142.5631.6202
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE AUTO 200A 58VDC AUTO LINK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1895
$4.1895
5
$4.0413
$20.2065
10
$3.8969
$38.969
50
$3.03126
$151.563
100
$2.52605
$252.605
250
$2.453888
$613.472
500
$2.09304
$1046.52
1000
$1.984778
$1984.778
5000
$1.804335
$9021.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 126000 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00024 Ohms |
| Color | Violet |
| Approval Agency | cUL |
| Current Rating (Amps) | 200 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Size / Dimension | 0.630" L x 0.472" W x 0.323" H (16.00mm x 12.00mm x 8.20mm) |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BF1 |
| Voltage Rating - DC | 58 V |
| Package / Case | Auto Link |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |