1426-16-1-250-008-1-TS
CNC Tech
型号:
1426-16-1-250-008-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG ORN METER
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.033" (0.84mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings UL Style 1426
Series -
Length 820.2' (250.0m)
Voltage 600V
Conductor Strand 26/0.0100"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features Oil Resistant
Jacket Color Orange
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.126" (3.20mm)