Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.7015
$69.7015
5
$65.341
$326.705
10
$60.9862
$609.862
25
$59.89674
$1497.4185
50
$58.80766
$2940.383
100
$57.93651
$5793.651
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 70.0in² (452cm²) |
| Color | Blue |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 10.000" L x 7.000" W (254.00mm x 177.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.7 lbs (1.2 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 20 Gauge |
| Design | U Shaped Pieces |
| Series | 1426 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Separate Panel or Cover Thickness, Vented Panels |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1426O |