Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.911
$8.911
10
$8.02275
$80.2275
25
$7.55744
$188.936
50
$7.36364
$368.182
100
$7.16984
$716.984
250
$6.394754
$1598.6885
500
$6.007192
$3003.596
1000
$5.309588
$5309.588
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 4 |
| Voltage Rating | 830V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC), Glass Filled |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Color | Beige |
| Current Rating (Amps) | 40A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | ConCept HD |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | RockStar® ModuPlug® |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Package | Bulk |