1430-18-1-0500-007-1-TS
CNC Tech
型号:
1430-18-1-0500-007-1-TS
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 25'
库存 : 12
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 1430
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 300V
Conductor Strand 34/0.0071"
Features Oil Resistant
Jacket Color Green
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.083" (2.11mm)