1430-18-1-0500-008-1-TS
CNC Tech
型号:
1430-18-1-0500-008-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG ORN 500'
库存 : 16
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 1430
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 300V
Conductor Strand 34/0.0071"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features Oil Resistant
Jacket Color Orange
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.083" (2.11mm)