1430-26-1-0500-004-1-TS
CNC Tech
型号:
1430-26-1-0500-004-1-TS
描述:
HOOK-UP STRND 26AWG RED 500'
库存 : 19
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings UL Style 1430
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 300V
Conductor Strand 7/0.0063"
Features Oil Resistant
Jacket Color Red
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.052" (1.32mm)