Hammond Manufacturing
型号:
1441-42BK3
封装:
-
批次:
-
描述:
CHASSIS STEEL BLACK 14"L X 17"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$75.848
$75.848
5
$70.7921
$353.9605
10
$69.52765
$695.2765
25
$68.26358
$1706.5895
50
$67.2524
$3362.62
100
$65.735345
$6573.5345
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 238in² (1535cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 17.000" L x 14.000" W (431.80mm x 355.60mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 10 lbs (4.5 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 18 Gauge |
| Design | Open End(s) |
| Series | 1441 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Chassis |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Hardware not Provided |
| Height | 5.000" (127.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1441 |