首页 / / 1447AB10
minImg
1447AB10
Hammond Manufacturing
型号:
1447AB10
描述:
BOX STEEL GRAY 24"L X 21.380"W
用户指南
Area (L x W) 513in² (3310cm²)
Color Gray
Material Metal, Steel
Size / Dimension 24.000" L x 21.380" W (609.60mm x 543.05mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Weight 68 lbs (30.8 kg)
Ratings IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Thickness 14 Gauge
Design Hinged Door, Lid
Series 1447A
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Interior Panels
Height 10.000" (254.00mm)