KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.42785
$14.2785
25
$1.36724
$34.181
50
$1.33684
$66.842
100
$1.27604
$127.604
250
$1.154554
$288.6385
500
$1.063392
$531.696
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.110" (2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5046, Kyocera |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 3.5mm |
| Base Product Number | 145046 |