Hammond Manufacturing
型号:
1455C1202BK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 4.724"L X 2.126"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.3355
$14.3355
5
$13.5394
$67.697
10
$12.74235
$127.4235
25
$11.94568
$298.642
50
$11.14939
$557.4695
100
$10.95027
$1095.027
250
$10.751188
$2687.797
500
$10.59193
$5295.965
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 10.1in² (65cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum; Plastic |
| Size / Dimension | 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides |
| Height | 0.906" (23.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1455 |