Weidmüller
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Current, Voltage |
| Output Type | Current |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Range | 0 ~ 22mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | ACT20P |
| Type | Signal Conditioner |
| Voltage - Supply | 12 ~ 60VDC |
| Input Range (Additional) | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Isolation | 2000V (Test) |
| Input Range (Current, Voltage) | 0 ~ 22mA, 0 ~ 11V (Configurable) |
| Features | - |
| Package | Bulk |