1478-38-AL
RAF Electronic Hardware
型号:
1478-38-AL
描述:
HEX SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 HEX
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Type Hex Spacer
Between Board Height 1.625" (41.28mm) 1 5/8"
Length - Overall 1.625" (41.28mm)