1485T-38-AL
RAF Electronic Hardware
型号:
1485T-38-AL
描述:
HEX SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 HEX
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Weight -
Series -
Type Hex Spacer
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"
Length - Overall 0.156" (3.97mm)