JST Sales America Inc.
型号:
14FLZ-SM2-TB(LF)(SN)
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN FFC FPC TOP 14POS 0.5MM R/A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1685
$1.1685
10
$0.98895
$9.8895
25
$0.94886
$23.7215
50
$0.92872
$46.436
100
$0.88825
$88.825
250
$0.8075
$201.875
500
$0.726769
$363.3845
1000
$0.64601
$646.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Color | Black |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 50V |
| Housing Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Current Rating (Amps) | 0.5A |
| Contact Finish | Tin |
| Height Above Board | 0.079" (2.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Connector/Contact Type | Contacts, Top |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Cable End Type | Tapered |
| Number of Positions | 14 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Series | FLZ |
| Locking Feature | Slide Lock |
| Housing Color | Gray |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Base Product Number | 14FLZ-SM |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |