首页 / 射频屏蔽 / 14R-CBSA-0.5X5.5X0.13
minImg
14R-CBSA-0.5X5.5X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14R-CBSA-0.5X5.5X0.13
描述:
RF SHIELD 0.5" X 5.5" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)