首页 / 射频屏蔽 / 14R-CBSA-2.0X3.75X0.13
minImg
14R-CBSA-2.0X3.75X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14R-CBSA-2.0X3.75X0.13
描述:
RF SHIELD 2" X 3.75" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)