首页 / 射频屏蔽 / 14R-CBSA-2.25X3.25X0.13
minImg
14R-CBSA-2.25X3.25X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14R-CBSA-2.25X3.25X0.13
描述:
RF SHIELD 2.25" X 3.25" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)