首页 / 射频屏蔽 / 14R-CBSA-3.5X4.25X0.13
minImg
14R-CBSA-3.5X4.25X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14R-CBSA-3.5X4.25X0.13
描述:
RF SHIELD 3.5" X 4.25" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)