14STRREDGXL1000
Remington Industries
型号:
14STRREDGXL1000
描述:
HOOK-UP STRND 14AWG RED 1000'
库存 : 45
用户指南
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Thickness 0.019" (0.48mm)
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Ratings -
Series GXL
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.114" (2.89mm)