14STRWHISXL25
Remington Industries
型号:
14STRWHISXL25
描述:
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 25'
库存 : 48
用户指南
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Series SXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color White
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.141" (3.58mm)