14UL1007SLDVIO100
Remington Industries
型号:
14UL1007SLDVIO100
描述:
HOOK-UP SOLID 14AWG VIO 100'
库存 : 49
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 300V
Conductor Strand Solid
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Violet
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.097" (2.46mm)