3M (TC)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.643
$43.643
10
$41.21955
$412.1955
25
$38.79458
$969.8645
50
$36.3698
$1818.49
100
$33.94521
$3394.521
250
$32.24794
$8061.985
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Usage | Holding, Joining, Mounting |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | Natural |
| Backing, Carrier | Polyurethane Foam |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0310" (31.0 mils, 0.787mm) 1/32" |
| Series | 4032 |
| Length | 15' (4.6m) 5 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Tape Type | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive | Acrylic, 100 |
| Width | 1.50" (38.10mm) 1 1/2" |
| Base Product Number | 4032 |