Belden Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$88.7395
$88.7395
3
$83.156664
$249.469992
5
$79.6081
$398.0405
10
$75.5516
$755.516
25
$70.98818
$1774.7045
50
$67.43879
$3371.9395
100
$65.917555
$6591.7555
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG, 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Foam High Density Polyethylene (FHDPE), Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Strand | 7/30; 16/30 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Drain Wire, Rip Cord |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |