150302GS73100
Würth Elektronik
型号:
150302GS73100
封装:
2-SMD
描述:
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
库存 : 3100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 525nm
Configuration Independent
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Green
Current - Test 150mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.70mm L x 2.00mm W
Millicandela Rating -
Height (Max) 1.50mm
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Series WL-SMTW
Lens Style Oval with Flat Top
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Würth Elektronik
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.1V