Davies Molding, LLC
型号:
1505-F
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB SMOOTH SKIRT 0.250" POLYPRO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8215
$2.8215
5
$2.679
$13.395
10
$2.60965
$26.0965
25
$2.53878
$63.4695
50
$2.46829
$123.4145
100
$2.32731
$232.731
250
$2.186216
$546.554
500
$2.115688
$1057.844
1000
$2.045179
$2045.179
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Polypropylene |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Top and Side |
| Series | - |
| Type | Smooth |
| Mfr | Davies Molding, LLC |
| Style | Cylindrical |
| Features | Soft Touch |
| Height | 0.840" (21.34mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 1.370" (34.80mm) |
| Base Product Number | 1505 |