首页 / 钽电容器 / 150D156X0035R2T060
minImg
150D156X0035R2T060
Vishay Sprague
型号:
150D156X0035R2T060
描述:
CAP TANT 15UF 20% 35V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 15 µF