首页 / 钽电容器 / 150D335X0006A2BE3
minImg
150D335X0006A2BE3
Vishay Sprague
型号:
150D335X0006A2BE3
描述:
CAP TANT 3.3UF 20% 6V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6 V
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTALEX®, 150D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF