首页 / 钽电容器 / 150D336X0035S2TE3
minImg
150D336X0035S2TE3
Vishay Sprague
型号:
150D336X0035S2TE3
描述:
CAP TANT 33UF 20% 35V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF