首页 / 钽电容器 / 150D823X0020A2T
minImg
150D823X0020A2T
Vishay Sprague
型号:
150D823X0020A2T
描述:
CAP TANT 0.082UF 20% 20V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.082 µF