Würth Elektronik
型号:
151053BS04500
品牌:
封装:
5mm Round
批次:
-
描述:
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2185
$0.2185
50
$0.20615
$10.3075
100
$0.1786
$17.86
500
$0.15485
$77.425
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 465nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 2000mcd |
| Height (Max) | 8.85mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5mm Round |
| Series | WL-TMRW |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.7V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 461nm |
| Lens Size | 5.00mm Dia |