Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.266
$0.266
50
$0.2223
$11.115
100
$0.1558
$15.58
500
$0.14155
$70.775
1000
$0.1292
$129.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 465nm |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 2000mcd |
| Height (Max) | 8.85mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | WL-TMRW |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.7V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 461nm |
| Lens Size | 5.00mm Dia |