Serpac
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2075
$12.2075
10
$10.65995
$106.5995
25
$9.69076
$242.269
50
$8.33416
$416.708
100
$7.36516
$736.516
250
$6.202208
$1550.552
500
$5.426932
$2713.466
1000
$5.039294
$5039.294
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 18.3in² (118cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 5.620" L x 3.250" W (142.75mm x 82.55mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.263 lb (119.29 g) |
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 152 |