Würth Elektronik
型号:
15427294BA242
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.778
$8.778
10
$7.7368
$77.368
50
$7.1098
$355.49
100
$6.4828
$648.28
500
$5.85295
$2926.475
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 120° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 360mW/sr @ 1A (Typ) |
| Series | WL-SIQW |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 1108 (2720 Metric) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |