Würth Elektronik
型号:
15435385A9040
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.698
$2.698
10
$2.37025
$23.7025
50
$2.1774
$108.87
100
$1.9874
$198.74
250
$1.79455
$448.6375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 90° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 400mW/sr @ 1A (Typ) |
| Series | WL-SIQW |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |