TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1546306-7
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.374"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.762
$3.762
10
$3.35065
$33.5065
25
$3.33374
$83.3435
50
$3.29973
$164.9865
100
$2.97483
$297.483
250
$2.957692
$739.423
500
$2.735449
$1367.7245
1000
$2.444806
$2444.806
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.374" (9.50mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 7 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 14 |
| Base Product Number | 1546306 |