Keystone Electronics
型号:
1548C
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND STANDOFF #6-32 BRASS 1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
25
$0.58672
$14.668
100
$0.53789
$53.789
250
$0.492024
$123.006
500
$0.440097
$220.0485
1000
$0.3912
$391.2
2500
$0.354521
$886.3025
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Plating | Zinc |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |