HellermannTyton
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.41515
$4.1515
25
$0.37962
$9.4905
50
$0.3572
$17.86
100
$0.34238
$34.238
250
$0.312588
$78.147
500
$0.297692
$148.846
1000
$0.245594
$245.594
2500
$0.223269
$558.1725
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | Fir Tree, Cupped |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Connector |
| Panel Thickness | 0.028" ~ 0.236" (0.70mm ~ 6.00mm) |
| Length | 0.630" (16.00mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant, UV Resistant |
| Height | 0.370" (9.40mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bag |
| Adhesive | - |
| Width | 0.413" (10.50mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | 155-03 |