Hammond Manufacturing
型号:
1551UUTBU
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS TRN BLU 3.940"L X 1.57"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3225
$4.3225
5
$3.9501
$19.7505
10
$3.57295
$35.7295
25
$3.19694
$79.9235
50
$3.00903
$150.4515
100
$2.82093
$282.093
250
$2.632868
$658.217
500
$2.585862
$1292.931
1000
$2.538837
$2538.837
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 6.18in² (39.9cm²) |
| Color | Translucent - Blue |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.940" L x 1.570" W (100.08mm x 39.88mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Series | 1551 |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 0.590" (14.99mm) |
| Package | Bag |